Materiał na zasłony - System wieszania zasłon typu Wave

System Wave to innowacyjny sposób wieszania zasłon. Doskonale sprawdza się z materiałem na zasłony typu Blackout i Dimout

System Wave to innowacyjny sposób wieszania zasłon, który tworzy eleganckie i równomierne fale na całej ich szerokości. Oto kilka informacji na temat zawieszania zasłon w systemie Wave:

  1. Specjalne taśmy: System Wave wykorzystuje specjalne taśmy, które są przymocowane do górnej krawędzi zasłony. Taśmy te mają odpowiednio rozstawione punkty zawieszenia, które tworzą równomierne fale.

  2. Materiał na zasłony system Wave

  3. Profilowany sznurek: Na dolnej krawędzi taśmy Wave znajduje się profilowany sznurek, który umożliwia kontrolowanie i kształtowanie fal. Poprzez pociąganie sznurka, można regulować głębokość i równomierność fal.
  4. Materiał na zasłony mocowanie wave

  5. Montaż na szynie: Zasłony w systemie Wave są montowane na specjalnej szynie, która posiada otwory i kanały, w które wkłada się taśmy Wave. Szyna ta jest zwykle ukryta za zasłoną, co tworzy estetyczne wykończenie.

  6. Równomierne fale: Dzięki systemowi Wave, zasłony tworzą równomierne, delikatne fale na całej ich szerokości. To dodaje elegancji i nowoczesności do wystroju wnętrza.

  7. Łatwe przesuwanie: Zasłony w systemie Wave można łatwo przesuwać po szynie, bez konieczności używania tradycyjnych podbieraków. Przesuwanie jest płynne i ciche.

  8. Kompatybilność z różnymi tkaninami: System Wave jest kompatybilny z różnymi rodzajami tkanin, zarówno lekkimi, jak i cięższymi. Można go stosować zarówno na zasłonach zaciemniających, jak i dekoracyjnych.

System Wave oferuje nowoczesne i eleganckie rozwiązanie wieszania zasłon. Jego cechą charakterystyczną są równomierne fale, które dodają stylu i wyrafinowania do wnętrza. Montaż zasłon w systemie Wave wymaga specjalnej szyny i taśm Wave, które tworzą estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Materiał na zasłony Blackout to ponad 30 kolorów w szerokościach 150cm i 300cm oraz gramaturze 260gm2

Polecane produkty

Materiał na zasłony BLACKOUT SŁOMKOWY - LIONI 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT SŁOMKOWY - LIONI 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT SŁOMKOWY - LIONI. Nr. koloru 14101Szer. 150 cm, skład: 100% poliester, 260g/m²Podana cena jest za 1 mb....
Materiał na zasłony BLACKOUT JASNY BRĄZ - BERGAMO 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT JASNY BRĄZ - BERGAMO 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT CAPPUCCINO - MARIWELLA. Nr. koloru 11871Szer. 150 cm, skład: 100% poliester, 260g/m²Podana cena jest za 1 mb. ...
Materiał na zasłony BLACKOUT  ZŁOCISTY - ORO 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT ZŁOCISTY - ORO 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT ZŁOCISTY - ORO. Nr. koloru 13591Szer. 150 cm, skład: 100% poliester, 260g/m²Podana cena jest za 1 mb....

Polecane artykuły

Zasłony na Flexach

Zasłony na Flexach

Z tego poradnika dowiesz się czym są Flexy i jak zastosować je wraz z zaciemniającymi materiałami na zasłony. Materiały na zasłony zaciemniające Blackout i Dimout doskonale sprawdzają się z systemem Flex i MicroFlex 
Materiał na zasłony - jak wybrać zasłony do sypialni

Materiał na zasłony - jak wybrać zasłony do sypialni

Materiał na zasłony zaciemniające poza walorami dekoracyjnymi musi mieć kilka istotnych cech. Materiały zaciemniające Blackout i Dimout to specjalistyczne trójwarstwowe tkaniny zaciemniające, które zapewniają odpowiednie zacienienie pomieszczenia oraz izolację termiczną i akustyczną.