Zasłony na Flexach

Z tego poradnika dowiesz się czym są Flexy i jak zastosować je wraz z zaciemniającymi materiałami na zasłony. Materiały na zasłony zaciemniające Blackout i Dimout doskonale sprawdzają się z systemem Flex i MicroFlex 

Kupując materiał na zasłony o dużym stopniu zaciemnienia najczęściej decydujemy się na materiał typu Blackout. Uzyskanie dobrego zaciemnienia sypialni można zwiększyć stosując odpowiedni typ mocowania materiału zasłonowego. Doskonałym rozwiązaniem w tym wypadku są Flexy. Zasłony na flexach są popularnym rozwiązaniem zarówno ze względu na swój nowoczesny wygląd, jak i praktyczność. W tym poradniku postaramy się przedstawić kilka przydatnych informacji na ten temat:

Wygląd: Zasłony na flexach charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Dzięki elastycznym flexom, zasłony tworzą delikatne, równomierne marszczenia, które dodają stylu i elegancji do wnętrza.

Montaż: Flexy są małymi, elastycznymi haczykami, które można łatwo zamocować w taśmie marszczącej zasłony. Mocowanie flexów jest proste i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi.

Regulacja wysokości: Elastyczność flexów umożliwia regulację wysokości zasłony. Można swobodnie przesuwać flexy w górę i w dół, aby dostosować długość zasłony do preferencji i wymiarów okna.

Funkcjonalność: Dzięki możliwości regulacji wysokości materiału zasłonowego, można łatwo kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Dodatkowo, zasłony na flexach mogą być stosowane zarówno w oknach o standardowych wymiarach, jak i w nietypowych, dzięki elastyczności i łatwości dopasowania.

Flexy doskonale nadają się do zastosowania wraz z materiałami na zasłony typu Blackout i Dimout ze względu na łatwą możliwość dokładnego zaciemnienia pomieszczeń.

Materiał na zasłony Blackout to ponad 30 kolorów w szerokościach 150cm i 300cm oraz gramaturze 260gm2

 

Polecane produkty

Materiał na zasłony BLACKOUT  TURKUSOWY - PIZZARIA 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT TURKUSOWY - PIZZARIA 150 cm

Materiał na zasłony TURKUSOWY - PIZZARIA. Nr. koloru 16351Szer. 150 cm, skład: 100% poliester, 260g/m²Podana cena jest za 1 mb...
Materiały na zasłony BLACKOUT CIEMNY POPIEL - IMPERIA 300

Materiały na zasłony BLACKOUT CIEMNY POPIEL - IMPERIA 300

Materiał na zasłony BLACKOUT CIEMNY POPIEL - IMPERIA. Nr. koloru 34362Szer. 300 cm, skład: 100% poliester, 260g/m²Podana cena jest za 1 mb....
Materiał na zasłony BLACKOUT  CZERWONY - RED ROSE 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT CZERWONY - RED ROSE 150 cm

Materiał na zasłony BLACKOUT RED - ROSE. Nr. koloru 14611Szer. 150 cm, skład: 100% poliester, 260g/m²Podana cena jest za 1 mb...